Farm Food Fresh Menu

fixed - Farm-Food-Fresh-Menu-100h.png

Krmivo Farm Food Fresh Menu:

přírodní, zdravé a chutné čerstvé maso, kompletní krmivo pro vašeho psa.

Kompletní čerstvé masové menu jemně vařené v páře pro všechny psy od štěňat po starší jedince. Živočišné ingredience v krmivu Farm Food Fresh Menu pocházejí ze zvířat z EU schválených k lidské spotřebě. Krmivo Farm Food Fresh Menu obsahuje pouze hovězí maso, neobsahuje kuřecí ani žádné jiné drůbeží maso. Krmivo Farm Food Fresh Menu obsahuje výhradně čisté hovězí maso, hovězí dršťky a hovězí srdce, a je doplněno o olej ze skotského lososa, minerály, organické vitamíny a stopové prvky. Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje žádné kosti, je tudíž zaručen kontrolovaný poměr vápníku a fosforu.

Na výrobu krmiva Farm Food Fresh Menu se používají pouze čisté a přírodní ingredience. Krmivo neobsahuje žádné umělé přísady, jako například chemické antioxidanty, konzervanty, pojiva, barviva, aromata nebo ochucovadla. Krmivo Farm Food Fresh Menu je 100 % přírodní.

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje lepek. Je dobrým zdrojem přírodních prebiotik pro zdravou a stabilní střevní flóru. Krmivo Farm Food Fresh Menu je pro vašeho psa velmi chutné, navíc má výbornou stravitelnost. Krmivo Farm Food Fresh Menu je obzvláště vhodné pro smíchání se zastudena lisovaným krmivem Farm Food HE.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je dostupné ve dvou variantách:

Beef Complete: Kompletní krmivo s hovězím a Tripe & Heart Complete: Kompletní krmivo s dršťkami a srdcem.

Balení s 6 kapsičkami po 300 gramech.
Samostatná kapsička o hmotnosti 300 gramů.
Balení s 16 kapsičkami po 125 gramech.
Samostatná kapsička o hmotnosti 125 gramů.

Complete, zacht gestoomde vers-vleesvoeding voor alle honden van pup tot senior.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je kompletní krmivo.

Je tedy samozřejmostí, že krmivo Farm Food Fresh Menu je vysoce vhodné jako denní potrava pro vašeho psa bez ohledu na věk či plemeno, jelikož toto krmivo obsahuje všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály. Krmivo není potřeba ničím doplňovat.

Vhodné pro všechny věkové kategorie jako denní či doplňková potrava.

Je tedy samozřejmostí, že krmivo Farm Food Fresh Menu „Kompletní dršťky a srdce“ a „Kompletní hovězí maso“ a je vysoce vhodné jako denní potrava pro vašeho psa bez ohledu na věk či plemeno, jelikož toto krmivo obsahuje všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály. Toto krmivo také lze smíchat s kompletním zastudena lisovaným krmivem pro psy Farm Food HE.

Z důvodu rozdílné stravitelnosti však nelze míchat krmivo Farm Food Fresh Menu s extrudovanými či pečenými granulemi. To by mohlo dočasně vést k řídké stolici.

Věděli jste, že:
Obsah vlhkosti krmiva Farm Food Fresh Menu se shoduje s obsahem vlhkosti čerstvého hovězího masa? To dodá vašemu psovi dostatečnou vlhkost, i pokud bude jeho strava složena výhradně z krmiva Farm Food Fresh Menu.

Věděli jste, že:
Krmivo Farm Food Fresh Menu je velmi chutné a ideální pro: psy s problematickým příjmem potravy, březí a kojící feny, nemocné psy a psy v rekonvalescenci?

Farm-Food-Fresh-Menu - jack-russel-terrier.jpg

Věděli jste, že:
Krmivo Farm Food Fresh Menu obsahuje čerstvé maso jemně vařené v páře, které si lépe uchovává vitamíny a další důležité živiny?

Farm-Food-Fresh-Menu - Stomer-Met-VleesKrmivo Farm Food Fresh Menu:

přírodní, zdravé a chutné čerstvé maso, kompletní krmivo pro vašeho psa.

óók...
voor de lastige eter

Heerlijke en complete vers vlees maaltijd

complete voeding voor honden

All-Life-Stage

Vitaminen & mineralen, 
meer dan 99% dierlijke eiwitten
en andere benodigde voedingsstoffen

 en een gezonde darmflora

Prebiotica:
ondersteunt een optimale darmwerking

Meer dan 60% pens,
hart en rundvlees

Puur natuur:
Geen chemische geur
kleur –of smaakstoffen
conserveringsmiddelen
of antioxidanten

Geen vriezer
nodig

om te bewaren

Ideaal

voor op vakantie

of een dagje weg

Ideaal
om te mengen mét Farm Food HE

Hoog energie gehalte.
Dus weinig nodig

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email