Farm Food HE

fixed - Farm-Food-HE-100h.png

Přírodní krmivo pro psy „Od roku1982“

Kompletní zastudena lisované krmivo pro psy

Krmivo Farm Food HE je prémiové vysokoenergetické zastudena lisované krmivo vhodné pro každého psa bez ohledu na věk, aktivitu či plemeno. Tento koncept vhodný pro všechny věkové kategorie je založen na skutečnosti, že zažívání u psů je stejné jako u jejich předků, vlků. V přírodě se vlci a ostatní psovité šelmy živí stejnou kořistí bez ohledu na věk, přičemž mláďata a březí samice spotřebují více než starší jedinci. To mláďatům prospívá v podobě velmi rovnoměrného růstu bez nepříjemných bolestí s ním spojených.

Nízká teplota zpracování během lisování zajišťuje co nejmenší zátěž pro metabolismus psa. To podporuje vynikající zdraví, které se odráží na kvalitě kůže, srsti i stolice. Starší psi zažívají období druhého dětství a často se začnou projevovat živěji.

Krmivo Farm Food HE vyniká díky svému jasnému složení, čistým ingrediencím, vysoké biologické hodnotě bílkovin a velmi vysoké stravitelnosti (84–87 %). Všechny živočišné ingredience v krmivu Farm Food HE pocházejí ze zvířat z EU schválených k lidské spotřebě. Krmivo Farm Food HE se vyrábí z masové moučky (hovězí nebo skopové) a hemoglobinového prášku, a je doplněno o minerály, vitamíny, stopové prvky a olej ze skotského lososa nebo čirokovou mouku.

Před slisováním krmiva Farm Food HE jsou obiloviny aktivovány (předtráveny). Aktivace obiloviny přemění na vysoce stravitelné (97 % i více) a dodá jim důležité živiny a energii ve formě uhlohydrátů.

TC4 - Farm-Food-HE-4kg-All-Line-Front-GEEN-GEWICHT-Schaduw-TC4.png

Věděli jste, že …

… je velký rozdíl mezi křupavým/extrudovaným suchým krmivem a krmivem Farm Food HE? U extrudovaných krmiv přesahuje teplota při zpracování 120 °C. Zastudena lisované krmivo Farm Food HE se zpracovává při teplotě pod 75 °C a v důsledku toho dochází k mnohem lepšímu uchování vitamínů, tuků a všech dalších důležitých živin.

Věděli jste, že …

… kombinace čerstvého masa s extrudovaným krmivem může vést k žaludečním nevolnostem či zvracení? Jelikož zastudena lisované krmivo Farm Food HE a čerstvé maso podobně působí na žaludek, je možné je kombinovat.

Věděli jste, že …

… luštěniny a brambory obsahují látky, které mohou poškodit zdraví vašeho psa? Z toho důvodu tyto ingredience nepoužíváme při přípravě krmiva Farm Food HE, ani našich dalších výrobků.

Věděli jste, že …

… přibližně 75 % bílkovin v krmivu Farm Food HE pochází z živočišných výrobků? Ingredience, které používáme, jsou hemoglobinový prášek a hovězí nebo skopová moučka, které mají velmi vysoký obsah bílkovin. K zajištění správného množství bílkovin v krmivu Farm Food HE je jich zapotřebí jen malé množství. To vysvětluje, proč nejsou tyto ingredience uvedeny jako hlavní ingredience.

Věděli jste, že …

… krmivo Farm Food HE je k dostání ve dvou velikostech? Standardní 8 mm a mini 6 mm.

Věděli jste, že …

… maso z mladých zvířat, jako jsou kuřata a další druhy drůbeže, které je často součástí krmiv pro psy, stále obsahuje mnoho přirozených růstových hormonů? Růstové hormony mohou u psů nepříznivě ovlivňovat hormonální rovnováhu. Z toho důvodu nepoužíváme ve svých výrobcích Farm Food kuřecí či jiné drůbeží maso.

Krmivo Farm Food HE
Kompletní zastudena lisované krmivo pro psy
Od roku 1982