Farm Food HE

Krmivo Farm Food HE je prémiové vysokoenergetické zastudena lisované krmivo vhodné pro každého psa bez ohledu na věk, aktivitu či plemeno. Tento koncept vhodný pro všechny věkové kategorie je založen na skutečnosti, že zažívání u psů je stejné jako u jejich předků, vlků. V přírodě se vlci a ostatní psovité šelmy živí stejnou kořistí bez ohledu na věk, přičemž mláďata a březí samice spotřebují více než starší jedinci. To mláďatům prospívá v podobě velmi rovnoměrného růstu bez nepříjemných bolestí s ním spojených.

Kompletní krmivo v lisovaných granulích pro psy. Od roku 1982.

Krmivo Farm Food HE je baleno v ochranné atmosféře, a proto je jeho trvanlivost výrazně prodloužena na minimálně 18 měsíců po datu výroby. Farm Food HE je vysoce kvalitní lisované krmivo pro psy každého věku, rasy a životního stylu (All Life Stages). Farm Food HE neobsahuje žádné pomocné chemické látky, jako jsou antioxidanty, konzervační prostředky, pojiva, barviva a arómata chuťová nebo čichová. Na všechny suroviny, které jsou v krmivech Farm Food HE obsaženy, jsou navíc kladeny stejné požadavky kvality jako na potraviny pro člověka. Toto krmivo více než dostatečně odpovídá směrnicím vydaným Vědeckým výborem pro krmiva, upravujícím požadavky na krmiva pro psy. Farm Food HE se vyznačuje vysokým stupněm čistoty použitých surovin a z ní vyplývající vysokou biologickou hodnotou bílkovin a velice dobrou stravitelností. Další výhodou krmiva Farm Food HE je to, že se jedná o krmivo lisované. Nízká výrobní teplota při lisování zabraňuje tomu, aby byly složky narušeny nebo se dokonce jejich výživová hodnota ztratila. Díky stálému složení, vysoké čistotě složek a nízké výrobní teplotě nebude látková výměna psa přetěžována. To vše přispívá k dobrému zdraví psa, které lze poznat na kvalitě jeho kůže, srsti a stolice.

Doporučená denní dávka

Níže naleznete dávku krmiva, kterou doporučujeme pro věk a váhu vašeho psa, vypočítanou pro 4 porce. Při krmení se řiďte svým zdravým úsudkem, ale od doporučené dávky se neodchylujte o více než 25 %.

gramů
gramů
Čeština
Váš prohlížeč již není tentokrát!

Aktualizujte svůj prohlížeč tak, abyste si mohli plně vychutnat tyto webové stránky (a mnoho dalších)Aktualizujte nyní!

×