Mléko štěně No.1

Farm Food No.1 bylo vyvinuto především pro štěňata a koťata, která nemohou pít mléko od své matky nebo mají nedostatečné množství mateřského mléka. Farm Food No.1 může nahradit mateřské mléko nebo jej doplnit. Kromě nich se toto mléko osvědčilo jako vhodné pro další mláďata savců.

Také v případě kojících, nemocných nebo zotavujících se zvířat to může být cenný doplněk.

Kompletní mléko pro štěňata a koťata založené na kozím mléce

Náhradní mléko pro štěňata, koťata a další malé savce

Farm Food No.1 bylo vyvinuto především pro štěňata a koťata, která nemohou pít mléko od své matky nebo mají nedostatečné množství mateřského mléka. Farm Food No.1 může nahradit mateřské mléko nebo jej doplnit. Kromě nich se toto mléko osvědčilo jako vhodné pro další mláďata savců. Také v případě kojících, nemocných nebo zotavujících se zvířat to může být cenný doplněk.

Kompletní náhradní mléko založené na plnotučném kozím mléce

Farm Food No.1 je kompletní mléčná výživa pro novorozená štěňata, koťata a další malé savce. Má nahrazovat a doplňovat mateřské mléko v období od narození až do ukončení období kojení. Farm Food No.1 je založeno na plnotučném kozím mléce v prášku. Plnotučné kozí mléko v prášku bylo zvoleno díky skutečnosti, že kozí mléku má přirozeně mnohem lepší složení než kravské mléko. Snadno se tráví a s ohledem na skladbu aminokyselin a mastných kyselin je v porovnání s kravským mlékem podobnější mateřskému mléku.

Čím se Farm Food No.1 liší od jiných?

Narozdíl od ostatních druhů mléčné doplňkové stravy pro štěňata a koťata je Farm Food No. 1 vyrobeno z plnotučného kozího mléka namísto sušeného odtučněného mléčného prášku.[Fc.] Farm Food No.1 je také doplněno různými důležitými přísadami, takže vytváří skvělé a kompletní mléko pro štěňata a koťata.

Plnotučné kozí mléko

Zvolili jsme plnotučné kozí mléko, v porovnání s kravským mlékem má kozí mléko lepší složení. Kozí mléko je snadněji stravitelné v porovnání s kravským mlékem, má významné vlastnosti vedoucí ke stimulaci střev, a pokud jde o aminokyseliny a mastné kyseliny, jejich složení je téměř stejné jako u mateřského mléka.

  • Plnotučné kozí mléko, které používáme, není odstředěné; takže tuky, obsažené v Farm Food I, pocházejí z velmi snadno stravitelného kozího mléka.
  • Protein obsažený v kozím mléce v porovnání s proteinem z kravského mléka má jemnější strukturu, takže protein, obsažený v Farm Food No. 1 je snadněji stravitelný.
  • Kozí mléko obsahuje několik (částečně dosud neznámých) složek pro stimulaci střev a jejich ochranu.
  • Používáme výlučně přírodní suroviny, které jsou vhodné pro výživu lidí.

Díky tomu všemu je toto Farm Food No. 1 mimo jiné také mimořádně jemné pro dosud nedostatečně vyvinutý (nezralý) trávicí systém štěňat, koťat a dalších novorozených mláďat savců. Proto je také Farm Food No. 1 ideální pro stimulaci střevní flóry, až jsou (trošku) starší.

Testy prokázaly, že je nejlepší!

Farm Food No.1 používá stále více chovatelů, útulků, zoologických zahrad a azylů pro zvířata pro krmení malých savců. V průběhu fáze testování se ukázalo, že Farm Food No. 1 je pro ně nejlepší (v porovnání s tím, co se používalo dříve). Farm Food No. 1 se také s velkým úspěchem používá v zoologických zahradách a útulcích po celé Evropě jako zdroj doplňkové stravy pro zvířata, která jsou nemocná a v rekonvalescenci.

Farm Food No.1 bez umělých přísad!

Plnotučné kozí mléko pro Farm Food No. 1 se suší pomocí speciálního rozprašování. Z tohoto důvodu je Farm Food No. 1 vždy čerstvé. Sušení rozstřikováním odstraní z kozího mléka tekutinu a vytvoří jemný prášek. Tímto postupem můžeme zaručit dlouhou dobu uchování po dobu alespoň 2 let, aniž bychom použili přidané nebo umělé konzervační prostředky.

Další mláďata savců

Farm Food No.1 byl původně vyvinut pro štěňata a koťata, ale roky používání ukázaly, že naše mléko pro štěňata je vhodné také zejména pro další mláďata savců, jako jsou ježci, králíci, zajíci, fretky, potkani, myši, činčily, hříbata, lamy, jeleni, sobi, tuleni, netopýři, veverky a kozy. (Tento seznam by mohl dále pokračovat do nekonečna, vztahuje se na všechna mláďata savců, která potřebují mateřské mléko.)

Doporučená denní dávka

Níže naleznete dávku krmiva, kterou doporučujeme pro věk a váhu vašeho psa, vypočítanou pro 4 porce. Při krmení se řiďte svým zdravým úsudkem, ale od doporučené dávky se neodchylujte o více než 25 %.

gramů
gramů
Čeština
Zavřít
Váš prohlížeč již není tentokrát!

Aktualizujte svůj prohlížeč tak, abyste si mohli plně vychutnat tyto webové stránky (a mnoho dalších)Aktualizujte nyní!

×