Ze zkušenosti víme, že pokud psy během cvičení nebo výcviku pozitivně motivujeme, mají větší snahu podávat maximální výkony. S vidinou chutné odměny pracuje každý pes radostněji a s větší pozorností. Ať cvičíte štěně nebo staršího psa, můžete díky chutné a zároveň zdravé odměně jeho „touhu potěšit“ šikovně využít. Při psích sportech, jako je házení míčku, agility nebo detektivní práce, zintenzívní odměna v podobě chutné svačinky vašemu psovi radost z plnění úkolu.

Ale i v případě, že psa necvičíte, je Farm Food Trainer ideální jako pochoutka kupoutání pozornosti psa na procházce. Nejen že budou pamlsky Farm Food Trainers budou vašemu psu velice chutnat, ale jsou také zdravé a neobsahují žádné přidané látky.

Farm Food Trainers jsou malé, tvrdé a velice chutné kousky sušeného srdce hovězího. Několik kousků snadno vložíte v pytlíku dokapsy bundy či kalhot, aniž by se rozdrobily či začaly lepit. Jako malé vylepšení pak můžeme nabídnout šikovnou ledvinku, do níž při výcviku nebo na procházce snadno uschováte celou malou nádobku s Trainers.

Neodolatelné přírodní pamlsky pro vašeho psa

Chutná a spolehlivá psí svačinka jako odměna... i jako motivace.

  Ze zkušenosti víme, že pokud psy během cvičení nebo výcviku pozitivně motivujeme, mají větší snahu podávat maximální výkony. S vidinou chutné odměny pracuje každý pes radostněji a s větší pozorností. Ať cvičíte štěně nebo staršího psa, můžete díky chutné a zároveň zdravé odměně jeho „touhu potěšit“ šikovně využít. Při psích sportech, jako je házení míčku, agility nebo detektivní práce, zintenzívní odměna v podobě chutné svačinky vašemu psovi radost z plnění úkolu. Ale i v případě, že psa necvičíte, je Farm Food Trainer ideální jako pochoutka kupoutání pozornosti psa na procházce. Nejen že budou pamlsky Farm Food Trainers budou vašemu psu velice chutnat, ale jsou také zdravé a neobsahují žádné přidané látky. Farm Food Trainers jsou malé, tvrdé a velice chutné kousky sušeného srdce hovězího. Několik kousků snadno vložíte v pytlíku dokapsy bundy či kalhot, aniž by se rozdrobily či začaly lepit. Jako malé vylepšení pak můžeme nabídnout šikovnou ledvinku, do níž při výcviku nebo na procházce snadno uschováte celou malou nádobku s Trainers.  

“Neodolatelné přírodní pamlsky pro vašeho psa”

  • Jsou ideální při výcviku a jako odměna pro štěňata i starší psy.
  • mají přírodní aroma a chuť, pro psy neodolatelnou.
  • jsou vyráběny bez přídavných látek, jako jsou antioxidanty, konzervanty, barviva, aromata a dochucovadla.
  • jsou vyráběny ze stoprocentně čistého ([hovězího srdce]) / ([jeleního srdce]) a sušeny na vzduchu, takže optimálně uchovávají přirozené aroma a chuť masa.
  • jsou bezlepkové, snadno stravitelné a dobře se hodí jako chutná a zdravá svačinka zapadající do každého krmného plánu.
  • Farm Food Trainers lze kombinovat skrmivy Farm Food Fresh a Farm Food HE.
  • sou vyrobeny ze stoprocentního masa, a jsou proto vhodné pro psy, kočky, potkany a fretky.

Doporučená denní dávka

Níže naleznete dávku krmiva, kterou doporučujeme pro věk a váhu vašeho psa, vypočítanou pro 4 porce. Při krmení se řiďte svým zdravým úsudkem, ale od doporučené dávky se neodchylujte o více než 25 %.

gramů
gramů
Čeština
Váš prohlížeč již není tentokrát!

Aktualizujte svůj prohlížeč tak, abyste si mohli plně vychutnat tyto webové stránky (a mnoho dalších)Aktualizujte nyní!

×