Farm Food Rawhide

Už mnoho let je předmětem velkého zájmu veterinářů péče o kůži a srst psů. Zarážející je ovšem ohromný nárůst počtu psů sproblémy zubů. Prvotní příčinou těchto problémů je stále častější výskyt zubního plaku, který vede ktvorbě zubního kamene a všem důsledkům, které stím souvisejí.

Protože problémy se zuby u psů jsou čím dál běžnější, je nezbytné kromě provádění pravidelných prohlídek zaujmout křešení strukturovaný přístup. Tento strukturovaný přístup představuje žvýkací kost Farm Food Rawhide.

Přírodní péče o chrup s Farm Food Rawhide

Už mnoho let je předmětem velkého zájmu veterinářů péče o kůži a srst psů. Zarážející je ovšem ohromný nárůst počtu psů sproblémy zubů. Prvotní příčinou těchto problémů je stále častější výskyt zubního plaku, který vede ktvorbě zubního kamene a všem důsledkům, které stím souvisejí. Protože problémy se zuby u psů jsou čím dál běžnější, je nezbytné kromě provádění pravidelných prohlídek zaujmout křešení strukturovaný přístup. Tento strukturovaný přístup představuje žvýkací kost Farm Food Rawhide.

Chutný, zdravý a přírodní zubní kartáček pro vašeho psa.

Psi mají přirozenou potřebu okusovat věci okolo sebe. Dělají to proto, že je to jediný způsob, jak si přirozeně čistit zuby. Vlci a jiné psovité šelmy žijící ve volné přírodě hryžou po jídle kůži a kosti své kořisti. Kousáním měkkých i nepoddajných materiálů si čistí zuby, a tím i udržují zdravé dásně. U našich domácích psů se „kosti a kůže kořisti“ nejlépe nahradí přírodními žvýkacími produkty Farm Food, jako je Rawhide® nebo Antlers®.  

Co je Rawhide?

Rawhide je sušená podkožní tkáň (druhá silná a tuhá vrstva) kůže skotu. Naše bílé žvýkací kosti se dovážejí z     Evropa a jsou vyrobeny z     kůže volně se pasoucího dobytka, který se chová pro místní produkci masa. Protože výrobní společnost je součástí velkých jatek, kůže se mechanicky stahují bezprostředně po porážce. Vnější nepoživatelná vrstva se přitom oddělí pro potřeby kožedělného průmyslu. Vnitřní poživatelné vrstvy podkožní pojivové tkáně se omyjí a nařežou na kusy požadované velikosti. Pak se ručně formují do žvýkacích kostí různých tvarů, které se následně několik dnů suší v     troubě. Velmi důležitým aspektem našich výrobků je to, že díky rychlému zpracování se v     průběhu celého výrobního procesu nemusí použít žádné škodlivé látky. Proto také můžeme zaručit, že jsou naše produkty čisté, přírodní a bezpečné.

Farm Food Rawhide a váš pes

Je dobře známo, že zbytky jídla v     ústech nevedou pouze k     nepříjemnému dechu, ale také ke vzniku zubního plaku. Tento plak je pak odpovědný za vznik mnohem obávanějšího zubního kamene a z     dlouhodobého hlediska z     něj může být závažný problém, protože způsobuje i poškození dásní. To může vést k     infekcím a nakonec i ke ztrátě zubů. Žvýkací kosti Farm Food Rawhide jsou pevné, tvrdé a plně stravitelné. Působením slin se při kousání přirozeně uvolňuje bílkovina kolagen, bílkovinná sloučenina, kterou si tělo samo vytváří. Tento kolagen má schopnost rozpouštět zubní plak. Než tento tuhý materiál změkne dostatečně na to, aby z     něj pes mohl ukusovat malé kousky, obrušovací proces při žvýkání důkladně a viditelně očistí zuby zvířete. Protože váš pes musí žvýkat intenzivně, Farm Food Rawhide pomáhá při prevenci a boji se zvířecí obezitou. Při žvýkání mozek uvolňuje endorfiny, které dodávají pocit klidu, takže se váš pes může krásně uvolnit.

Proto doporučujeme Farm Food Rawhide

Ze psa, který dostává ke kousání žvýkací kosti Farm Food Rawhide od útlého věku, bude spokojený společník se svěžím dechem a zdravou tlamou. (Pokud u staršího psa již došlo ke vzniku zubního kamene, musí se tento kámen nejprve odstranit, aby byla naděje na stejné výsledky).

Jedinečnost Farm Food Rawhide se zakládá na těchto skutečnostech

Farm Food Rawhide se vyrábí výhradně z     čerstvé a schválené hovězí kůže. Výrobní společnost je součástí velkých jatek. Kůže se – na rozdíl od neznačkových žvýkacích výrobků – okamžitě zpracovává.
Farm Food Rawhide je plně stravitelný.
  • Při žvýkání se uvolňuje kolagen, který rozpouští plak.
  • Tím se předchází vzniku zubního kamene!
Farm Food Rawhide se vyrábí naprosto čistým a bezpečným způsobem.
  • Kůže se několikrát promývají v     peroxidu vodíku (H2O2), čímž se zneškodní veškeré přítomné bakterie.
  • Tím se kůže bezpečně vybělí a vznikne tak čistý produkt, který nepáchne a při žvýkání se nelepí.
  • Při procesu vymývání se peroxid vodíku plně rozloží na vodu (H2O) a kyslík (O2).
Farm Food Rawhide neobsahuje žádné přidané látky.
  • Před výrobou Farm Food Rawhide, v     jejím průběhu i po ní se nepoužívají žádné chemické látky jako chrom, arzén nebo brom.
  • Nepoužíváme ani žádná barviva, aby naše výrobky byly barevně jednotnější a vypadaly hladčeji.
  • Ačkoliv se Evropskou unií schválená barviva nepovažují za škodlivá, my máme za to, že je rozumné žádné takové látky nepoužívat (protože bylo prokázáno, že mohou ovlivňovat chování některých dětí).
  • Farm Food Rawhide se vyrábí v     Evropa v     souladu s     principy HACCP.
Farm Food Rawhide je nealergenní!
  • Výše uvedené body tudíž zajišťují, že při užívání Farm Food Rawhide by nemělo docházet k     žádným alergickým reakcím. To mnohé jiné, neznačkové žvýkací hračky zaručit nemohou.
  • Je obecně známo, že mnohé „potravinové alergie“ jsou způsobeny nečistými, neznačkovými žvýkacími produkty. Farm Food Rawhide se ve většině případů může bezpečně dávat psům, kteří trpí potravinovými alergiemi (pokud nejde o prokázanou alergii na hovězí).
Farm Food Rawhide je ve své kategorii vysoce kvalitní produkt.
  • Kůže se nijak nenatahují ani nenafukují, jen aby získaný produkt na pohled vypadal větší.
  • Kůže jsou silné, takže déle vydrží.
  • Díky tloušťce použité kůže jsou produkty Farm Food Rawhide mnohem těžší než většina žvýkacích produktů podobné velikosti.
Farm Food Rawhide je ručně vyráběný přírodní produkt.
  • Proto se velikost jednotlivých kostí může mírně lišit.
  • Každá kůže vysychá jinak, některé kosti tedy mohou mít světlejší nebo tmavší barvu než ostatní.
Proto je Farm Food Rawhide chutná, užitečná, zdravá a zábavná hračka pro vašeho psa.
  • Farm Food Rawhide, 100% pravý Rawhide®!
  • Plně stravitelný
  • 100% čistý a přírodní
  • Bez škodlivých přidaných látek
  • Bez chemických antioxidantů, barviv a příchutí
  • Přímo vyráběný a vymývaný, což je předpokladem pro čistý, přírodní a bezpečný produkt
  • Čistá silná hovězí kůže pro větší zábavu při žvýkání
  • Nealergenní a bez alergických reakcí u vašeho psa
  • Pochoutka pro psí zuby
  • Čistý a vysoce kvalitní produkt

Doporučená denní dávka

Níže naleznete dávku krmiva, kterou doporučujeme pro věk a váhu vašeho psa, vypočítanou pro 4 porce. Při krmení se řiďte svým zdravým úsudkem, ale od doporučené dávky se neodchylujte o více než 25 %.

gramů
gramů
Čeština
Váš prohlížeč již není tentokrát!

Aktualizujte svůj prohlížeč tak, abyste si mohli plně vychutnat tyto webové stránky (a mnoho dalších)Aktualizujte nyní!

×