Farm Food Antlers

Přírodní ‚žvýkačka‘ pro psy vyrobená z paroží vysoké zvěře.

Stoprocentní, ekologický, čistě přírodní produkt.
Bez přísad, neodolatelné, zdraví prospěšné a bohaté na minerály, aby zuby vašeho psa byly čisté, zdravé a silné.

 

Proč Farm Food Antlers?

Psi mají od přírody silnou potřebu žvýkat tvrdé předměty, jelikož jde o jediný přirozený způsob čištění zubů. V přírodě žvýkají vlci i ostatní šelmy z čeledě psovití kůži a kosti kořisti.

Během žvýkání se také produkuje hormon endorfin, který přinese vašemu psovi pocit uvolnění a relaxace.

„Kůže a kosti kořisti“ pro domácí psi nejlépe nahrazují čistě přírodní produkty Farm Food, například Antlers® či Rawhide®.

Co jsou Farm Food Antlers?

Farm Food Antlers jsou paroží samců vysoké zvěře. Paroží, které samci shodí po konci období páření, jim opět doroste. Paroží pro výrobu Farm Food Antlers jsou sbírána v evropských lesích a následně jsou po kontrole kvality očištěné a přiřezané.

Farm Food Antlers mohou mít jako výhradně přírodní produkt jemně zemité aroma a navzájem se liší barvou, váhou, tvarem i tloušťkou.

Farm Food Antlers a váš pes.

Farm Food Antlers mají příjemný přírodní nádech, který je pro psy lákavý. Farm Food Antlers jsou pevné a tvrdé. Žvýkání parohu je naprosto přirozenou činností pro vašeho psa. Žvýkání vytváří ‚smirkový efekt‘ mezi zuby vašeho psa a kostí, pomocí kterého se odstraňuje plak. Opotřebením obalu parohu se odhalí morek kosti, který je sám o sobě chutnou odměnou!

Naše Farm Food Antlers je také výborné pro mladé psy, kterým se prořezávají zuby, protože vydrží déle než ostatní produkty na žvýkání pro psy. Farm Food Antlers jsou vhodné pro psy s alergiemi nebo citlivým zažívacím traktem, a dokonce i pro psy s nadváhou, protože žvýkání paroží vyžaduje  mnoho energie a snižuje chuť k jídlu.

Farm Food Antlers!

Pes, který žvýká Farm Food Antlers pravidelně od mladého věku vás odmění svou neustálou společností s čistým dechem za zdravých úst. (Pokud se již u vašeho psa vyvinul zubní kámen, tak je nutné ho nejdříve odstanit pro dosažení zmíněného efetku.)

Důležité:

Užíváním Farm Food Antlers máte možnost udržovat psí zuby čisté a tím pádem zubnímu kameni předcházet. Aneb „věnovat se prevenci je lepší než léčit.“

Farm Food Antlers je k dodání v různých velikostech v chovatelských prodejnách, veterinárních klinikách a v salónech pro psy. Ujistěte se, že jste vybrali paroh ve velikosti, která odpovídá velikosti a síle skusu vašeho psího miláčka. Na psa, který žvýká Farm Food Antlers doporučujeme dohlížet a případně průběžně odstraňovat okousané zbytky parohů.

V případě, že Antlers přestane dočasně psa bavit, tak doporučujeme paroh vyčistit nebo namočit přes noc do vody, aby byl čistý připraven k dalšímu použití.

Analýza složení:

• Hrubý protein: 37% • Hrubé oleje a tuky: 0,1% • Hrubá vláknina: 2% • Hrubý popel: 55% • Vlhkosti: 9% • Vápníku (Ca): 21% • Fosfor (P): 8% • Železa (Fe): 195 mg/kg • Hořčíku (Mg): 5240 mg/kg


[column type=“1/3″] [/column] [column type=“2/3″ last=“true“]

Farm Food „Original“ Antlers se vyrábějí z jeleních parohů. Pes se musí prokousat k chutnému morku, což dá zabrat i tomu nejnáruživějšímu hryzalovi s mocným stiskem. Proto je Original Antler velmi odolná žvýkací kost.

Tento produkt je doporučen pro psy se silným stiskem.

[/column]

 

[column type=“1/3″] [/column] [column type=“2/3″ last=“true“]

Farm Food „Easy“ Antlers jsou podélně rozříznuté, takže je morek okamžitě přístupný. Díky tomu si pes může nejprve pochutnat na morku, a tím si zvykat na chuť a tvar jeleních parůžků.

Ideální pochoutka pro štěňata a starší, menší nebo vybíravé psy, kteří nejsou zvyklí na tento typ pamlsku.

[/column]

 

[column type=“1/3″] [/column] [column type=“2/3″ last=“true“]

Farm Food „Fallow“ Antlers se vyrábějí z daňčích parohů. Trochu připomínají parohy losí, protože jsou plošší a tenčí než Original Antlers. Fallow Antlers mají relativně velký povrch, do kterého se pes může víc zakousnout, takže jsou velmi vhodné pro starší psy nebo pro psy, kteří jsou při žvýkání méně aktivní. Fallow Antlers mají jinou chuť než Original a Easy Antlers.

Jsou měkčí, proto jsou ideální pro mladší psy i pro psy, kterým ostatní produkty z řady Antlers působí obtíže.

[/column]