Výhody krmiva Farm Food Fresh Menu

Farm-Food-Fresh-Menu

100 % čisté čerstvé maso pro psy s prebiotiky v přirozené formě.

Příhodné čerstvé maso známé kvality značky Farm Food bez potřeby uchování v mrazáku.

Ideální pokud:

 • má váš pes problémy s příjmem potravy či při ztrátě chuti
 • jste na prázdninách či na cestách
 • není vhodná syrová potrava
 • není syrová potrava „přijatelnou volbou“
 • je váš pes přecitlivělý na syrové maso
 • chcete svého psa hýčkat

Krmivo Farm Food Fresh Menu obsahuje výhradně přírodní ingredience.

Všechny ingredience živočišného původu v krmivu Farm Food Fresh Menu pocházejí ze zvířat z EU schválených k lidské spotřebě. Všechny přidané vitamíny a minerální živiny v krmivu Farm Food Fresh Menu jsou organické a vhodné k lidské spotřebě.

Krmivo Farm Food Fresh Menu lze dobře a úspěšně kombinovat s krmivem Farm Food HE.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je kompletní krmivo, které lze využívat jako denní potravu. Není nutným doplňkem krmiva Farm Food HE nebo jakéhokoli jiného krmiva.

Jelikož je krmivo Farm Food HE zastudena lisované, je možné ho smíchat s krmivem Farm Food Fresh Menu. Pokud tedy chcete přejít z extrudovaných granulí na krmiva Farm Food Fresh Menu a Farm Food HE, bude nejlepší začít na nějaký čas s krmivem Farm Food Fresh Menu, které lze následně smíchat s krmivem Farm Food HE. (Nikdy nemíchejte extrudované krmivo s krmivem Farm Food HE.)

Množství 65 gramů krmiva Farm Food Fresh Menu je srovnatelné s množstvím 25 gramů krmiva Farm Food HE.

Krmivo Farm Food Fresh Menu vyvinul náš výživový tým za využití vlastních jedinečných receptů a know-how.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je 100 % čisté a přírodní. A – přirozeně – bez:

 • Umělých přísad
 • Chemických antioxidantů
 • Konzervantů
 • Zahušťovadel
 • Barviv
 • Aromatických látek
 • Ochucovadel

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje plnidla ani zahušťovadla. To mu dodává vysokou kalorickou hodnotu v kontrastu s jeho množstvím.

Krmivo Farm Food Fresh Menu podporuje vysoce stabilní střevní flóru vašeho psa.

Zdravá a vyvážená střevní flóra je základem dobrého zdraví.

Je tedy vynikajícím základem potravy nebo ho lze přidat do domácího krmiva.

Svého psa můžete krmit kompletním čerstvým masem, aniž byste potřebovali mrazák či lednici. Krmivo Farm Food Fresh Menu se totiž prodává v přiměřeně velkých porcích, což vám značně zkrátí čas přípravy (bez nutnosti maso porcovat či krájet). Do krmiva Farm Food Fresh Menu se přidává olej ze skotského lososa a zastudena lisovaný slunečnicový olej pro zajištění přísunu omega 3 a omega 6 mastných kyselin.

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje kuřecí maso ani žádné jiné drůbeží výrobky.

Jelikož většina kuřecího (drůbežího) masa pochází ze zvířat, která šla na porážku v období svého růstového vrcholu (kuřata stáří 5 – 6 týdnů), obsahuje jejich maso vysoké hladiny přírodních růstových hormonů (z hypofýzy).

Z našich zkušeností mají všechny tyto faktory negativní vliv na celkové zdraví psů. Zjevné jsou vlivy nejenom na růst mladých psů, ale obzvláště na jejich plodnost. V případě použití dospělých slepic (porážených v době, kdy již dostatečně nenesou) nejsou tyto vlivy tak výrazné nebo k nim vůbec nedochází.

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje omasum (žaludek přežvýkavců zvaný Kniha).

Omasum má tendenci se nepříjemně „vznášet“. V důsledku toho se zkracuje doba, po kterou potrava zůstává ve střevech, a stolice má následně šedé zabarvení (v závislosti na množství omasa v potravě).

Omasum se podává samostatně v případech, kdy je žádoucí očista střev.

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje maso získávané z orgánů s výjimkou hovězího srdce a hovězích jater.

Ačkoli lze střeva všeobecně nazvat jako orgány, jde o to, že krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje plíce, játra, slinivku břišní, slezinu apod.

Krmivo Farm Food Fresh Menu je 100 % bezlepkové.

Pro účely nastartování schopnosti štěňat trávit škroby se přidávají 2 % rýže.

Krmivo Farm Food Fresh Menu neobsahuje kosti.

Dosud nejsou známy dopady konzumace (mletých) kostí na vstřebávání (využitelnost) vápníku/fosforu u psů. V případě promíchání kostí s masem se neví, zda je vstřebávání vápníku/fosforu dostačující, nadměrné či naopak nedostatečné. Z toho důvodu používáme za účelem dosažení správného množství a rovnovážného poměru vápníku/fosforu jako přírodní doplňky potravy anorganické minerály vápníku/fosforu, jelikož jsme si vědomi významu jejich vstřebávání pro psa.

Proto je krmivo Farm Food Fresh také příhodné jako základ potravy nebo jako doplněk domácí potravy vašeho psa.

Vhodné pro všechny věkové kategorie jako denní či doplňková potrava.

Je tedy samozřejmostí, že krmivo Farm Food Fresh Menu „Kompletní dršťky a srdce“ a „Kompletní hovězí maso“ a je vysoce vhodné jako denní potrava pro vašeho psa bez ohledu na věk či plemeno, jelikož toto krmivo obsahuje všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály. Toto krmivo také lze smíchat s kompletním zastudena lisovaným krmivem pro psy Farm Food HE.

Z důvodu rozdílné stravitelnosti však nelze míchat krmivo Farm Food Fresh Menu s extrudovanými či pečenými granulemi. To by mohlo dočasně vést k řídké stolici.

Skladovací zásobník

Ve svém obchodě se zvířaty a chovatelskými potřebami si nyní můžete zakoupit skladovací zásobník Farm Food Fresh Menu. Snadno se do něj vejdou 2 kapsičky krmiva Farm Food Fresh Menu o hmotnosti 300 gramů. Jelikož je skladovací zásobník neprodyšně uzavíratelný, jednoduše s jeho pomocí rozdělíte jednotlivé porce krmiva Farm Food Fresh Menu na celý den.