Zdravé krmivo pro psy

Váš pes je s přírodou spojen více, než si myslíte!

Vážení milovníci psů,

Existuje sice nepřeberné množství plemen, ale přesto mají zástupci všech plemen stále něco společné se svými předky: metabolismus. Ten funguje u našich psů úplně stejně jako v prehistorických dobách.

V přírodě se všechny psovité šelmy – malé i velké, mladé i staré – živí v závislosti na svém výdeji (energie) ze stejného zdroje! Z této skutečnosti a principu „pes na prvním místě“ vychází i filozofie společnosti Farm Food: jeden druh krmiva vhodný pro všechny psy. Pro naše psy, stejně jako pro člověka a ostatní dlouhožijící zvířata, platí, že v různých stádiích života se mění pouze množství přijaté stravy, ale nikoliv její složení. Složení a kvalita krmiva Farm Food tak zajišťuje optimální biologickou rovnováhu.

Soukromé osoby, chovatelé, psí trenéři a instruktoři, psí kadeřníci, veterináři i veterinární homeopati nás opakovaně informují o pozitivním (v některých případech i léčebném) vlivu krmiva Farm Food na psa, který je pozorovatelný na chování i vzhledu psa, od čumáku až po špičku ocasu!

Jsme si proto vědomi skutečnosti, že jsme si za velvyslance naší filozofie nemohli vybrat lepší spojence než psy samotné! A protože přímý důkaz vydá za tisíc slov, rádi bychom Vás vyzvali ke zkoušce: nechte se a svého psa (své psy) přesvědčit o kvalitě krmivu Farm Food.

Se srdečným pozdravem, jménem týmu společnosti Farm Food

Gerrit de Weerd

Záruka kvality Farm Food:

Na kvalitu nestačí jen dobrý výrobek!
Farm Food usiluje o:

Vysoké standardy a přísnou kontrolu kvality.
Jen ty jsou zárukou toho, že výrobek bude čistý a přírodní.

Používáme jen přírodní suroviny, které jsou
vhodné i k lidské spotřebě.

Naše produkty neobsahují umělá aromata, barviva nebo příchuti.
Nepoužíváme umělá zahušťovadla, umělé konzervanty
ani chemické antioxidanty.

Farm Food: přírodní a čisté krmivo pro psy už od roku 1982.